Nováá textajda :)

28. července 2012 v 7:31 | Matt |  Textovky
Takže tu máme novou textovku,tak snad se bude líbit :D Bude to na téma toho příběhu,kterej teď píšu..Ale nebojte se,tentokrát ho nebudete muset celej přečíst,aby jste textovku mohli vůbec hrát,mě by to taky otravovalo :D Mě osobně hrát za lidi moc nebaví,takže se bude hrát za zvířata,která chci postupně do toho příběhu zapasovat.Bude se hrát jen za jeden druh,ten bude moc bejt dobrej nebo zlej a zlý budou na straně hlavního záporáka (kterýho budu moct nejdřív hrát jenom já,protože už s nim mám něco naplánovanýho a nechci,aby mi to někdo zkazil :D a pak napíšu,až za něj budete moct hrát všichni) Dám vám tu mapu,aby jste se líp zorientovali ve hře a krátký popis všech krajin.Poté bude následovat popis zvířat,která v ní budou (jop,bude jich víc,ale jak říkám,budete moct hrát jen za jeden druh :D) A pak už samotná přihláška :)

Tady je mapa (vím že je nic moc,ale koneckonců jsou mapy pro orientaci,neslouží k okrase :DD):

Krajiny:

1.Leorský les
V Leorském lese žije mnoho druhů zvířat.Je to les listnatý a velice hustý.Je velký a i zvířata,která zde žijí déle se tu mohou ztratit.

2.Karmínové jeskyně
Karmínové jeskyně jsou vlasně zhluk spletitých chodeb a jeskyněk.Nedá se v nich moc ztratit,protože tak rozlehlé zas nejsou.Jsou do ní tři vchody.Jeden u jezera Haettar,druhý v Leorském lese a třetí v Horách stínů.Nežije tam mnoho tvorů,ale i přesto Karmínové jeskyně poskytují některým zvířatům domov.Je tam mnoho krápníků a nerostných surovin.

3.Hory stínů
V horách stínů žije malé množství zvířat.Rostou tam pouze malé keře a traviny.Skoro celý rok kromě léta tam bývá docela velká zima a v těchto podmínkách toho moc nepřežije.Krajem se šíří,že na Hadí hoře se usídlilo ve větší jeskyňce samo zlo a teď vyčkává,až nastane vhodná chvíle na útok.

4.Slunečné planiny
Planiny,na nichž žije vcelku hojné množství stromů.Je tam velká hojnost travin a keřů,sem tam vyrostl nějaký ten menší listnatý strom.Žije tam také celkem dost zvířat,hlavně býložravých.

5.Jezero Haettar
Jezero Haettar je krásné velké a hluboké jezero,v němž žije mnoho ryb,chodí k němu mnoho zvířat a také u něj mnho zvířat žije.Některé ryby a predátoři u jezera jsou však velmi nebezpečné,takže pozor na ně! Roste u něj celkem dost malých stromků.

6.Rychlá řeka
U Rychlé řeky nežije velké množství zvířat a ješt menší množství k němu chodí pít.Na první pohled sice řeka vypadá klidně,ale kvůli silným podvodním proudům a vírům se snadno může stát,že nějaké zvíře spadne do vody a v řece se v mžiku oka utopí.Na podzim bývají u této řeky velké lijáky a s ní jsou spojeny i vcelku časté povodně.U řeky roste jen tráva a husté rákosí.

7.Starobylý les
Již podle jména lze poznat,že tento les je velice prastarý.Žije v něm spousta zvířat,která nikde jinde nežijí.Tento les je smíšený a velmi hustý,až v některých místech není vůbec vidět na oblohu.Tento les je oproti Leorskému lesu menší.

Zvířata

1.Krásnorožec
Potrava:Tráva,ovoce,bukvice,kaštan,žaludy
Kde žije:Leorský les,Starobylý les,Jezero Haettar
Popis:Krásnorožci žijí ve velkých stádech asi po 20ti-40ti jedincích.Jsou velice mírumilovní a jsou častou položkou v jídelníčku masožravých zvířat.Jsou majestátní a podobají se jelenovi.Mají však růžku jako koza a jejich srst je mírně namodralá.Mají trochu podlouhlejší krk,než normální jeleni.

2.Kvílivec
Potrava:Tráva,listí,jehličí,občas i maso
Kde žije:Leorský les,Starobylý les,Slunečné planiny,Jezero Haettar
Popis:Kvílivci jsou samotáři a žijípo jednom.Jen málokdy na vás zaútočí a jsou velmi mírní a krotcí.Jsou podobní divokému praseti až na to,že mají tři oči,dva ocasy,rypáček protáhlý v takový menší chobůtek.Mají také menší zahnuté kly.Vyznačují se hlasitým kvílivým zvukem a také docela dost slintají.

3.Lebkoun
Potrava:Maso
Kde žije:Hory stínů,Starobylý les
Popis:Lebkouni žijí v menších skupinkách asi tak po pěti.Živí se výhradně masem a jsou velice agresivní.Hlavu mají pokrytou tzv. druhou lebkou,která ochraňuje jejich hlavu.Jsou velcí asi tak 150 cm a mají krátké ocasy.Jejich zuby jsou velice dlouhé a ostré.Drápy jsou také další a ostré.Mají čtyři nohy,nazrzavělou srst a chodí vzpřímeně.

4.Ježoun
Potrava:malí brouci,kořínky,výhonky,tráva
Kde žije:Karmínové jeskyně
Popis:Ježouni žijí sami,občas samec se samičkou a s dětmi.Jsou všežraví a občas na vás bezdúvodně zaútočí.Mívají totiž neuvěřitelné výkyvy nálad.Mají tlustý ocas,na jehož konci je ostnatá koule s pomocí které vyhrabávají nory.Vypadají jako přerostlí jezevci.Mají malinké drápky,které jim též pomáhajíá při hrabání.

5.Péřáček
Potrava:mršiny,malí tvorečci
Kde žije:Hory stínů,Rychlá řeka
Popis:Péřáčci jsou nelétaví ptáci žijící ve skupinkách asi po desti jedincích.Jsou celkem vznětliví a i menší náznak nepřátelství může způsobit to,že na vás zaútočí.Jsou velcí 60-70 centimetrů a většinou v těle docela obtloustlí.Mají krk dlouhý asi 15-20 centimetrů a je celý porostlý červeným a hnědým peřím.Zbytek těla je zdoben pouze šedým peřím.Má na zobáčku malinké zoubky.Jeho nožky jsou velmi krátké a Péřáček nemá moc velký mozeček.

6.Dlouhokřídlák
Potrava:Tráva,listí,žaludy,kaštany,maso
Kde žije:Leorský les,Slunečné pastviny,Hory stínů,Starobylý les
Popis:Dlouhokřídláci žijí v malých skupinkách o dvou až čtyřech jedincích.Jsou to zuřiví a nelítostní lovci,avšak pokud nemají velký hlad,nezaútočí na vás.Jsou to takoví o trochu větší sokoli.Mají hrozně veliké rozpětí křídel a o něco delší zobák než normální sokoli.Na hlavě jim rostou směrem vzhůru nažloutlá pírka.Jsou velice chytří a mají propracovanou loveckou strategii.

7.Hlodal
Potrava:malé ryby,malí brouci
Kde žije:Rychlá řeka,Jezero Haettar
Popis:Hlodalové jsou samotáři,kteří nejsou nijak obvzlášť agresivní a spíše se drží stranou.Vypadají jako přerostlí potkani s velice dlouhými zuby.Mají hnědý kožich a na prstech mají blány.Jsou to totiž hlodavci obojživelnící.Loví na souši i ve vodě.Vydrží ve vodě docela dlouho bez nadechnutí a nemají žádný ocas.

8.Klapeťák
Potrava:Tráva,kořínky,výhonky,hlína
Kde žije:Karmínové jeskyně
Popis:Klapeťáci žijí ve skupinách po 15ti-20ti jedincích.Nejsou vůbec agresivní a ostatním zvířatům se spíše vyhýbají.Vypadají jako přerostlí krabi.Mají však také něco jako želví krunýř,do kterého se v případě nebezpečí schovají.Mají zelinkavou barvu a jejich nožky při chůzi vydávají podivný klapavý zvuk.Místa,kde Klapeťáci žijí bývají velmi rozhrabaná a jsou tam podlouhlé díry,protože se klapeťáci živí ejvíce hlínou a kořínky.

9.Škrtivka
Potrava:Malí a velci hlodavci,brouci,malí a středně velcí savci
Kde žije:Karmínové jeskyně,Hory stínů
Popis:Škrtivky žijí po jednom a shromažďují se na jedno místo jen v období,kdy se páří.Jinak jsou velice teritoriální a zuřivě chrání své území.Jsou též velice agresivní a bez pořádné záminky na vás zaútočí.Jsou to středně velké žížaly které sežerou i tak velkou kořist,jako jsou ony samy.Ač na to nevypadají jsou velice pohyblivé a svou kořist dokážou velice rychle dohnat.Poté ji obtočí,uškrtí a sežerou.

10.Vlčík
Potrava:Ryby,velcí savci,ovoce,tráva
Kde žije:Rychlá řeka,Jezero Haettar,Leorský les
Popis:Vlčíci žiji v malých skupinkách do 15ti jedinců.Nejsou nijak obvzlášť agresivní,ale v době kdy mají hlad se ženou za svojí kořistí vysokou rychlostí,zakousnou se do ní a vmžiku ji zabijí.Podobají se vlkům,jen jsou o trochu větší a jsou zbarvení do takové hliněné až načervenalé barvy.Nevyjí,pouze vyadávají podivný a strašidelný hýkavý zvuk.Dokáží svoji kořist vystopovat i na dálku 20 kilometrů.

11.Vírovec
Potrava:velké malé ryby,velcí a malí savci
Kde žije:Jezero Haettar
Popis:Vírovci žijí sami,protože jim nedělá žádný velký problém sehnat si kořist a ostatní Vírovce moc v lásce nemají.Jsou nesmírně agresivní a zaútočí na co můžou.Živí se výhradně masem a spořádají ho i 200 kg za den.Jsou to velicí fialovo modří vodní tvorové,kteří mají dlouhý krk,krátké tělo a velice dlouhý ocas.Jejich tesáky jsou ostré a dlouhé.I když se ve vodě pohybují celkem pomalu,ideální délka těla je činí dobrými lovci.Stačí jim jen se vyhoupnout na břeh,zahryznout se tesáky do kořisti a vtáhnout ji do vodyJen málokterý vor toto setkání přežije.

12.Svítivec
Potrava:malé a středně velké rybky,řasy a chaluhy
Kde žije:Jezero Haettar,Rychlá řeka
Popis:Svítivci žijí v malých skupinách o dvou až třech jedincích.Nedá se o nich říct,že by byli agresivní,ale ani že by byli mírní.Jsou nepředvídatelní.Občas jsou mírní a krotcí,jindy na vás zaútočí jen co se přiblížíte.Jsou to obtlostlé rybky z ostny na malých ploutvích.Jejich tělo svítí jasně žlutým světlem a tak jsou dobře vidět.Jsou zbraveny do všech možných barev-nejčastěji do zelena a do oranžova.Pro velké zvířata jsou však snadnou kořistí.

13.Skokanka
Potrava:Tráva,ovoce,kůra
Kde žije:Rychlá řeka,Jezero Haettar,Starobylý les,Slunečné planiny
Popis:Skokanky žijí ve velkých skupinách po 50ti-70ti jednicích.Jsou velice mírumilovné a nikdy na nikoho neútočí.Podobají se antilopám,jen jsou trochu menší a nemají rohy.Jsou býložravé.Umí velice rychle utíkat a také velmi dobře skáket.Vyskočí i 3 metry vysoko,což se jí hodí,protože jedině tak dosáhne na ovoce v korunách stromů.Stáda většinou chodí nějaké formaci.

14.Zmizník
Potrava:Tráva
Kde žije:Starobylý les,Hory stínů
Popis:Zmizníci žijí buď sami a nebo ve skupinkách od dvou do deseti jedinců.Nejsou skoro vůbec agresivní až na dobu,kdy se samičkám narodí mláďata.Zmizníci jsou podobní koňům,jen jsou o hodně menší.Mají zelenou srst,což se jim skvěle hodí,protože se mohou dobře skrýt v trávě nebo za nějakým keříkem.Mají jen dvě nohy a o něco delší ocas,než normální koně.

15.Kočkopa
Potrava:Ryby,malí savci,hlodavci a brouci
Kde žije:Rychlá řeka,Slunečné planiny
Popis:Kočkopy žijí samotářsky.Jsou trochu agresivní a občas na vás zaútočí.Jsou velice zuřivé a vzteklé.Jsou to trochu větší kočky než normální.Jsou bezsrsté a mají trochu přebytečné kůže.Mají vyvinuté všechny smysly až na zrak.Jsou totiž barvoslepé a tak jim některé detaily občas uniknou.Jinak jsou velice mrštné a hbité.Do kořisti zapíchnou své dlouhé drápy,pořádně ji poraní a poté zakousnou.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak a teď konečně druh,za který se bude hrát :)

16.Šakalovec
Potrava:Maso
Kde žije:Leorský les,Hory stínů
Popis:Šakalovci žijí ve skupinách po 5ti-15ti jedincích,někdy o trochu méně.Jsou ohroženým druhem a na světě už se jich vyskytuje jenom velmi málo.Vypadají jako normální šakalové,jen jsou trochu větší a celé uši i ocas mají zbraven do šeda.Ještě je tu rozdíl v tlapkách.Šakalovci nemají normální tlapy,podobají se spíše těm medvědím.Jsou to hbutí lovci,kteří loví jen středně velká a malá zvířata,pokud jso na ně sami. (jako např.zmizníky,skokanky,svítivce,klapeťáky,hlodaly,péřáčky kvílivce a krásnorožce) I šakalovec je však často sežrán některým masožravcemči jen naštvaným zvířetem.(jako např. škrtivkou,lebkouny,vírovci,vlčíky,ježounem,kočkopami) Existují ale i zvířata,která je většinou ignorují (např. dlouhokřídláci) Šakalovci se dožívají 15ti-20ti let.

Tak jestli se tím někdo prokousal tak je superman :DD A já doufám že jo,jinak jsem si u toho vůbec nemusel namáhat svůj líný mozeček :DD A teď konečně hurá k přihlášce (panebože to bude nejdelší článe,kterej jsem kdy napsal :DDD)

Pokud se chceš přihlásit,vyplň tohle:
1.Jméno postavy a pohlaví
2. Věk postavy: mládě (1-5 let),dospívající (5-10 let),dospělý (10-16 let),starý(16-20 let) např.: dospívající,7 let
3.DOBRO (budeš žít v Leorském lese)/ZLO (budeš žít v Horách stínu společně s vůdcem zla-info v postavách)
4.Povaha a něco jinýho o něm
5.Minulost
6.Přečtel/a jsi si všechny informace? (to musíš,jinak se pak budeš hodně ztrácet)

PS:jinak jako minule..smečka z Leorského lesa na začátku neexistuje,zlo už ano.Jo a proč jsem zase nenapsal,čím chcete být atd.? (vůdcem,bojovníkem..) to se nějak vyřeší v příběhu.Samozřejmě,že někdo bude vůdce a já se toho zase žříkám,tentokrát jím nechci být a navíc se toho se Strašlivým na začátku nabažim dost :D A stejně bude víc dílů,tak budu mít čas na rozmyšlenou a nějak se tam vtlačim kdyžtak :DD Zase se bude hrát hned pod článkem a přihlášky pište taky tam :D

Postavy:

1.Strašlivý
2.Jeho věk nikdo přesně nezná
3.ZLO
4.Krutý,nemilosrdný,nepřejícný,lstivý a zvrhlý.Před pár týdny přišel Strašlivý do jednoho z posledních koutů světa,kterému ještě vládla rovnováha.Jemu se ji však vyvdlo zvrátit.Plení,pustoší a zabíjí.Jeho armáda Šakalovců,kteří se dali na stranu zla ho bezmezně poslouchá a ochotně pro něj plní všechny úkoly.Mají tábor na Hadí hoře.Strašlivý umí měnit podoby,ale jen na ty osoby,které si sám vymyslí,ne na ty,kteé už existují.Doopravdy vypadá jen jako pouhý černý kouř.
5.Jeho minulost je zahalena tajemstvím.
6.Hraju ho já,pak napíšu,až ho budou moci hrát i ostatní (bude to taková postavička všech)

1.Arty,samec
2.Dospělý,10 let
3.DOBRO
4.Arty je milý a obětavý,zároveň ale však tvrdohlavý a nerozhodný.Ač to někdy nevypadá,nesmírně si váží všech svých přátel a udělal by pro ně skoro cokoliv.Je dobrosrdečný a nerad tráví čas sám,i když někdy se až moc uzavře do sebe,hlavně když je smutný.Poté se svěří jen málokomu.Má pak sklony hned na všechny vrčet a stranit se jich.
5.Jeho smečku vyhladila smečka zlých šakalů..Arty jim jako jeden z mála uprchl a teď doufá,že ho nenajdou..
6.Hráč:Matt

1.Chimea,samice
2.Dospělý,12 let
3.DOBRO
4. Chimea je milá a chápavá, když chce, no když jí někdo naštve, nezná sama sebe. Je hodně paličatá a svoucná. Někdy má jazyk nabroušený jako břitvu a umí pěkne znepříjemnit chvíli.
Ráda běhá a bojuje.
5. Ze své minulosti si hodně nepamatuje. Pamatuje jen na tváře rodičú, požár a pád z vysoké hory. Taky ví, že kdysi žila v Horách stínů s rodiči.
6.Hráč:Yasemin Other Van de Notte

1. Larten,samec
2.Dospělý,10 let
3.DOBRO
4. Hodný, má poměrně dlouhé uši což je u šakalovců výjimka.
5.Leorský les...v něm se narodil a považuje ho za to nejkrásnější místo na světě! Dětství prožil poklidně a šťastně, se svojí rodinou se nevídá.
6.Hráč:Car(lev15)

1.Thalia,samice
2.Dospívající, 8,5 let
3.???
4.Je strašně zvědavá a veselá,snad pořád je plná humoru a všemu se směje.Jinak nemá ráda moc velkou cizí společnost,je celkem aktivní,ale hodná,nikdy by nikomu neublížila (Nepočítám lov xD).Je tvrdohlavá a proto může někdy někomu přijít až přehnaně odvážná.Ale pro své kamráda by udělala vše.Je také dost naivní,ráda pozoruje ostatní zvířata ráda k nim potom některé šakalovce přirovnává.
5.Narodila se v zemi,která je od Leorského lesa celkem daleko,ale když byla mládě,její smečku napadla jiná smečka s krutým vůdcem.Byla mnohem větší,takže její smečka neměla šanci.Vůdce té druhé smečky zabil vůdkyni Thaliiny smečky a ujmul se i jejího trůnu.Jenže vůdce byl krutý a záleželo mu jenom na něm a smečka byla velká.Vůdce se postupem času začal zbavovat členů smečky,kteří už nebyli schopni lovit a matka Thalii se bála,že by mohl zabít i Thaliu,tak naplánovala útěk.Thalia byla dost malá,aby se proplížila kolem stráží,ale její matka ne šakalovci na ni přišli.Odtáhli ji zpátky a přitom ji několikrát pokousali.Thalia se chtěla vrátit,ale její matka jí naznačila,ať uteče.Thalia se slzami v očích utekla.Utíkala dlouhou dobu,pak narazila na Leorský les a zabydlela se tam.Od té doby se snaží nemyslet na minulost a žít v přítomnosti,i když v noci,kdy jsou vidět hvězdy na svou matku vzpomíná a doufá,že je v pořádku...
6.Hráč:Kate9
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (174)
Zobrazit starší komentáře

101 Car(lev15) Car(lev15) | 4. srpna 2012 v 12:07 | Reagovat

Larten
*přidá a za chvíli jsou u něj v jeskyni*+ Běžte napřed! Zahladím po nás stopy! Vysvětli Chimee o co jde!+*křikne na Artyho*

102 Matt Matt | 4. srpna 2012 v 12:33 | Reagovat

MH: Chimeo,budíček :D CRRRRR! xD

Dobře,ale udělej to rychle a buď opatrný!(Pousměje se a pak běží rychle zpátky do jeskyně a zachvilku tam doběhne.Chimea tam pořád ještě je.To je dobře...Chvilku si oddechne a pak začne mluvit)Lartena přepadli ti zlí šakalovci,byli čtyři..Bojovali jsme s nima,ale jen jsme je omráčili..Takže bychom si měli dávat bacha..

103 Yasemin Other Van de Notte Yasemin Other Van de Notte | E-mail | Web | 4. srpna 2012 v 17:57 | Reagovat

MH: Pardón, nešiel mi net xD A inak teraz tu 2 týždne nebudem, tak hrajte aj za mňa (ak chcete teda) Lebo ak tam kde idem nebude net alebo wi-fi tak sa nestavím.

*Vykulí na něj oči a otevře tlamu.* Pro boha. *Zakleje a zamračí se.* To snad ani není možný. Usnu jenom na chvíli a zboříte celej les. *Řekne podráždeně.* Jsem fakt zvědavá kam půjdem, protože já mám jeskyň poblíž Hor stínů a tady zústat nemůžem. Je to po nás cítit. *Přemýšlí nahlas.* A kde je Larten? *Optá se.*

104 Matt Matt | 5. srpna 2012 v 7:01 | Reagovat

Říkal,že jen zahalí stopy..Zachvilku by tu měl být..(Pousměje se nejistě)Možná vím,kam bychom mohli jít..(Řekne a dál přemýšlí)Naše smečka měla jednu skrýš u jezera Haettar..Myslím,že ji zatím neobjevili a mohli bychom tam být relativně v bezpečí..aspoň prozatím..(Povzdechne si)Přišli jsem kvůli mě..ví,že jsem utekl..Nevím,jestli bych se jim radši neměl vydat..byl by klid..(Řekne a sedne si)

105 Matt Matt | 5. srpna 2012 v 7:02 | Reagovat

[103]: MH: ok :) jinak..já si říkal,kde jseš xD

106 Car(lev15) Car(lev15) | 5. srpna 2012 v 11:22 | Reagovat

[103]: MH: ŽIJÉÉÉÉÉ!:3
Larten
+Tak..to by bylo..+*řekne si pro sebe, když najednou uslyší hlasy šakalovců.*+To ne!!+*rychle zahladí i zbylé stopy a utíká ke své jeskyni, doběhne ke svým přátelům*+ Rychle!!! VSTÁVEJTE!! Musíme jít! Jsou tady!+*rychle se jim snaží vše vysvětlit*

107 Kate9 Kate9 | 5. srpna 2012 v 14:16 | Reagovat

MH: Tak tahle textajda vypadá zajímavě! :D  O přihlášce popřemýšlím o3o

108 Matt Matt | 5. srpna 2012 v 17:16 | Reagovat

[107]:MH:tak popřemýšlej a pak se regni :D

Arty:Dobře..Zavedu vás někam,kde budeme v bezpečí,Lartene..Kdysi tam pobývala moje smečka a pokud vím,zlí šakalovci to tam neobjevili..(Usměje se)Následujte mě,prosím..(Řekne a vyběhne ven z jeskyně)

Šakalovec 1: Dělejte,idioti!(Zavrčí a celkem rychlým krokem zamíří tam,kudy předchvilkou šel Larten)

Šakalovec 3:(Jako jediný se zvedne a následuje prvního šakalovce.Ostatní nejsou schopni za nimi jít a tak tam dá leží)Chcípněte si tu!(Ušklíbne se na ně a jde pryč)

109 Car(lev15) Car(lev15) | 6. srpna 2012 v 9:37 | Reagovat

[107]: MH: Slávááááá!:3 *její nadšení se nedá popsat*
No fuj Matte!!! Chudáčci zlí šakalovčáci!:D

Larten:
*naposledy se podívá na svou noru, vybaví se mu smutné i veselé okamžiky, poté pokračuje za ostatními*

110 Matt Matt | 6. srpna 2012 v 10:05 | Reagovat

(Běží dál směrem k jezeru Haettar a koukne se dozadu.Uvidí Lartena,jak se ještě koukal na noru)Určitě se tam ještě vrátíte,ale chvilku to potrvá..(Usměje se na něj povzbudivě)

111 Kate9 Kate9 | 6. srpna 2012 v 14:37 | Reagovat

Oki, přihlásím se! :D

1.Jméno postavy a pohlaví: Thalia - samice
2. Věk postavy: dospívající, 8,5 let
3. DOBRO/ZLO: Nooo erm... Uvidíme podle hry, ale žít bude v Leorském lese c:
4.Povaha a něco jinýho o ní: Je strašně zvědavá a veselá, snad pořád je plná humoru a všemu se směje. Jinak nemá ráda moc velkou cizí společnost, je celkem aktivní, ale je hodná, nikdy by nikomu neublížila (Nepočítám lov xD). Je tvrdohlavá a proto může někdy někomu přijít až přehnaně odvážná :D Ale pro své kamarády by udělala vše c: Je také dost naivní, ráda pozoruje ostatní zvířata a ráda potom nějaké šakalovce k nim přirovnává :D
5.Minulost: Narodila se v zemi, která je od Leorského lesa celkem daleko, ale když byla mládě, její smečku napadla jiná smečka s krutým vůdcem. Byla mnohem větší, takže její smečka neměla šanci. Vůdce té druhé smečky zabil vůdce Thaliiny smečky a ujmul se i jejího trůnu. Jenže vůdce byl krutý a záleželo mu jenom na něm a smečka byla velká. Vůdce se postupem času začal zbavovat členů smečky, kteří už nebyli schopni lovit (Byli nemocní nebo staří atd.) a matka Thalii se bála, že by mohl zabít i Thaliu, tak naplánovala útěk. Thalia byla dost malá, aby se proplížila kolem stráží, ale její matka ne a vlci na ni přišli. Odtáhli ji zpátky a přitom ji několikrát pokousali. Thalia se chtěla vrátit, ale její matka ji naznačila, ať uteče. Thalia se slzama v očích utekla. Utíkala dlouhou dobu, pak narazila na Leorský les a zabydlela se tam. Od té doby se snaží nemyslet na minulost a žít v přítomnosti, i když v noci, kdy jdou vidět hvězdy na svou matku vzpomíná a doufá, že je v pořádku...
6.Přečetl/a jsi si všechny informace?: Ano, ale moc si to nepamatuju xD

112 Car(lev15) Car(lev15) | 6. srpna 2012 v 20:41 | Reagovat

[111]: Jahůůů!:D
MH: do čtvrtka tu ale nejsem jop? Muíte mě nějak ignorovat:)

Larten:
*povdechne si*+ Kéž by jsi měl pravdu Arty...+*běží dál* + Co tvé rány? Nepotřebuješ si odpočinout?+*zeptá se*

113 Matt Matt | 6. srpna 2012 v 20:54 | Reagovat

[112]:MH:vy všichni mizíte :D

Ne,to je dobrý..(Usměje se)Rány už moc nebolí..A i kdyby bolely..Nesmí nás vyčmuchat!
(Řekne)

114 Kate9 Kate9 | 6. srpna 2012 v 20:58 | Reagovat

MH: Řekne mi někdo co se tu děje? :D

115 Matt Matt | 6. srpna 2012 v 22:02 | Reagovat

[114]: MH:zrovna všichni utíkáme před zlými šakalovci z Leoru k jezeru Haettar :)

116 Kate9 Kate9 | 7. srpna 2012 v 8:55 | Reagovat

MH:

[115]: ahááá... Tak ok o3o

THALIA: (* Jsem na cestě k jezeru Haettar, jelikož mám žízeň. Když už jsem u něj, napiji se *) "Hmm... Co takhle ulovit si nějakou rybu?" (* Snažím se ulovit rybu, ale zatím se mi to nedaří *)

MH: Napadlo mě, že vy byste tak nějak už byli u jezera a Thaliu by chňapnul Vírovec? :D Že by jste ji pomohli :D

117 Car(lev15) Car(lev15) | 7. srpna 2012 v 11:36 | Reagovat

[113]: MH: a objevujeme se:)

118 Matt Matt | 8. srpna 2012 v 6:54 | Reagovat

[116]: MH:jj,to by šlo ;)

(Rozhlědne se.Už jsou blízko jezera a nevypadá to,že by jim ti šakalovci byli v patách.Proto trochu zpomalí tempo a zamíří směrem,kde by měla být ta skrýš.)Už tam skoro jsme..(Řekne a unaveně se pousměje)

119 Kate9 Kate9 | 8. srpna 2012 v 18:15 | Reagovat

MH:

[118]: Mwhahahaaa, jde se na to! xD

(* Pořád se snaží chytit nějakou rybu, ale nejde jí to *) "Už mě to nějak nebaví..." (* Otočí se a chce jít zpátky do Leorského lesa, když v tom ji za zadní tlapu cosi chytne a dost to bolí *) "Áááááá, pusť mě!" (* Tlačí, snaží se nohu dostat z tlamy naštvaného Vírovce, ale jeho tesáky se Thalie dostávají čím dál tím víc hlouběji do masa, takže naděje na vyklouznutí jsou skoro nulové a takhle je jediná šance leda taková, že by se jí noha utrhla a ona by se alespoň dostala dál od jezera. Jenže bolest je čím dál tím větší a Thalia nemá takovou sílu, ani nikde není žádná větev či kámen, o který by se mohla přitáhnout. Thalia už cítí, že se moc dlouho neudrží, stačilo by jednou uklouznout a Vírovec by ji stáhl do vody než by řekla švec. Kolem její tlapky už se udělala velká kaluže krve, Thalia má pocit jakoby jí Vírovec už prokousl tlapu skrz na skrz *)

120 Car(lev15) Car(lev15) | 9. srpna 2012 v 18:38 | Reagovat

Mh: Volejte sláva! Caří s evám vrátila!xD

Larten
*oddychuje*+ To jsem rád..+*usměje se*+ Utekli jsme jim, že? Myslím..-+*zarazí se když uslyší kňučení neznámého stvoření*+Slyšel jsi to?+*podívá se na Artyho a jde se podívat co způsobilo zvuk. Před jeho očima se objeví Vírovec, s mladou kořistí v zubech. Larten neváhá ani chviličku a seběhne k nestvůře*+ Hej! Necháš ji ty přerostlá rybo!+*výhrůžně zavrčí a sekne ho do tváře, porom se mu zakousne do krku, Vírovec se po něm ožeen a tak má oběť čas utéci*

121 Kate9 Kate9 | 9. srpna 2012 v 20:27 | Reagovat

MH:

[120]: SLÁVÁÁÁÁÁÁ!!!! * Křičí a poskakuje kolem Cara * :D

THALIA: (* Úleva, ale zároveň další bolest když Vírovec Thaliu pustí. Hned spadne na zem, ale doplazí se dál od jezera a tam ulehne a oddychuje. Její zadní noha nevypadá nejlépe... Už nemá moc sil, kdyby jen tak mohla, vyskočila by a tomu neznámému šakalovci, který jí právě zachránil život, by běžela na pomoc. Jenže nebyla už schopna ani vstát *)

122 Car(lev15) Car(lev15) | 10. srpna 2012 v 13:09 | Reagovat

[121]: MH: XD to ti můj návrat udělal takovou radost?:)

Larten
*chystá se odejít,když po něm Vírovec skočí a stáhne ho s sebou do vody, Larten ho hbitě sekne přes tlamu a snaží s evyplavat nahoru*

123 Kate9 Kate9 | 10. srpna 2012 v 13:13 | Reagovat

MH:

[122]: No jasně! o3o Taková blbá otázka! Komu by Tvůj příchod radost neudělal? :3

THALIA: (* Olizuje si nohu *)

124 Car(lev15) Car(lev15) | 10. srpna 2012 v 13:16 | Reagovat

[123]: MH: myslím že všem mým Sb..asi kromě tebe, děkuju:)! Né vážně,vždyť jen otravuju!xD

Larten:
*vynoří se, Vírovec je tu znovu*+ Heh..tebe to ještě baví?+*usměje se a vyskočí na větev, která není moc vysoko. Dál šplhá po stromě až na břeh.*

125 Kate9 Kate9 | 10. srpna 2012 v 13:20 | Reagovat

MH:

[124]: Prosím tě, tak to máš teda pěkně divná SB! :D A ne, neotravuješ! c:

THALIA: (* Pozoruje šakalovce a přitom si stále čistí nohu *)

126 Car(lev15) Car(lev15) | 10. srpna 2012 v 13:22 | Reagovat

[125]: MH: třeba jim chybím...ale ne..!xD

Larten
*je na břehu a popojde k Thalii*+ Jsi O.K.?+*zeptá se*

127 Kate9 Kate9 | 10. srpna 2012 v 13:23 | Reagovat

MH:

[126]: Ale jo! :D

THALIA
"No..." (* Podívá se na svou zadní nohu *) "Kromě té nohy ano... Děkuji za záchranu..."

128 Car(lev15) Car(lev15) | 10. srpna 2012 v 13:29 | Reagovat

Larten
*usměje se*+ Za nic..co tu děláš?+

129 Kate9 Kate9 | 10. srpna 2012 v 13:32 | Reagovat

"No... Šla jsem se jen napít, ale pak mě napadlo, že bych si ulovila rybu... Díky bohu, že jste sem přišli.." (* Pokusí se vstát, ale se zraněnou nohou jí to de dost těžko, a tak si jenom sedne *)

130 Car(lev15) Car(lev15) | 10. srpna 2012 v 13:34 | Reagovat

Larten
*mrkne na Artyho*+Jste všichni nějak chromí na nohy...+*zasměje se, popojde k ní a podá jí tlapku*+Mám tě odnést domů?+*nabídne jí*

131 Kate9 Kate9 | 10. srpna 2012 v 13:36 | Reagovat

(* Nejdřív jenom sedí a kouká, pak se usměje *) "To by od vás bylo milé..."

132 Car(lev15) Car(lev15) | 10. srpna 2012 v 13:41 | Reagovat

Larten
*přidrží ji*+Kde bydlíš? A..já jsme Larten a tohle je můj přítel Arty..Tohle je Chimea,moje kamarádka..teď už vlastně naše..+*zazubí se*+A jak říkají tobě?+

133 Kate9 Kate9 | 10. srpna 2012 v 13:45 | Reagovat

"No, já spím tam, kde zrovna jsem, ale nejčastěji spím pod nějakými spadlými stromy.." (* Podívá se na Artyho a na Chimeu *) "Těší mě, já jsem Thalia"

134 Car(lev15) Car(lev15) | 10. srpna 2012 v 14:02 | Reagovat

Larten
*usměje se, když uslyší její jméno*+No..Arty nás zavede do jednoho úkrytu, že?+*kývne na něj*+Můžeš jít s námi!+

135 Kate9 Kate9 | 10. srpna 2012 v 14:03 | Reagovat

"Opravdu?" (* Usměje se na všechny *)

136 Car(lev15) Car(lev15) | 10. srpna 2012 v 14:04 | Reagovat

Larten
+Jistě!+*také se usměje*

137 Kate9 Kate9 | 10. srpna 2012 v 14:05 | Reagovat

"Dobrá, moc vám děkuji!"

138 Matt Matt | 11. srpna 2012 v 12:58 | Reagovat

(Kouká omámeně na jezero a probere se,až když uslyší hlas Lartena)O-omlouvám se..Co jsi říkal? (Pořád si smutným pohledem přeměřuje jezero..Zase to viděl..Jakoby se to stalo zrovna včera..Rychle si setře slzu,která mu sjížděla dolů po obličeji a pousměje se,aby si snad někdo nemyslel,že je slaboch)

139 Car(lev15) Car(lev15) | 12. srpna 2012 v 17:00 | Reagovat

[138]: MH: No sláva!:) zase si někde chlastal ty ožralo!!!!:D
Larten:
+Arty?..Děje se něco?+*podívá se na něj,dál podpírá Thaliu*

140 Matt Matt | 12. srpna 2012 v 19:57 | Reagovat

Ne..nic se neděje...(Zalže a a slabě se pousměje)Hmm..tak..jdeme dál směr skrýš..(Řekne a vydá se vrávoravým krokem pryč.Trochu se mu přitížilo,protože se mu z neznámého důvodu po té vidině rozbolela hlava plus ještě ten šrám na ní)Už tam budem..(Dodá a jde dál)

141 Matt Matt | 12. srpna 2012 v 19:59 | Reagovat

[139]: MH:moc se neraduj ;D teď tu asi měsíc skoro vůbec nebudu...

142 Car(lev15) Car(lev15) | Web | 13. srpna 2012 v 18:57 | Reagovat

[141]: Proč?! *smutne oci*

143 Yasemin Other Van de Notte Yasemin Other Van de Notte | E-mail | Web | 19. srpna 2012 v 19:36 | Reagovat

MH: Sláva tlieskajte mi :D som s5 :D :D :D

Chimea:*Zatřese hlavou, když si uvědomí co se stalo. Obrátí se na Thalii.* Taky mě teší. *Uvměje se, ikdyž uvnitř je vlastně smutná ze všech událostí.* Myslím, žeby sme si měli krapet pohnout. *řekne sladce a podepře Thalii z druhé strany.*

144 Matt Matt | 20. srpna 2012 v 10:25 | Reagovat

MH:Oooo velká se vrátila xD Představ si,že ti zlo z liščí textovky tu pizzu s žabíma mozečkama zaplatí ;D

Tady to je..(Řekne a trochu se zapotácí,protože se mu najednou zatočila hlava.Potom nadzvedne husté listí keřů u kterých stojí a před nimi se objeví díra,která vede do podzemí)Pojďte první..(Pobídne je)Já pak tu díru znovu zakryju,aby nás tu neobjevili..(Pousměje se.Pak všichni vlezou do díry a on ji zakryje.)Takže..Támhle je pramen jezera,tam jsme chodili pít..(Kývne hlavou doleva)A vpravo má naše smečka zásoby..Ale prostřední chodbou prosím nechoďte..(Slabě se usměje a vydá se prostřední cestou)Já si teď půjdu něco..něco si potřebuju srovnat v hlavě..(Řekne a vydá směrem k pohřebišti smečky)

145 Yasemin Other Van de Notte Yasemin Other Van de Notte | E-mail | Web | 20. srpna 2012 v 12:48 | Reagovat

*Když vleze dovnitř poslouchá jak vada kape a taky jak im Arty něco říkal. Usméje se a rozhlíží se kolem. Zajímá jí kam asi Arty jde a má nutkání jít za ním. Lež radeji si sedne a skoumá novou kamarádku.* Nechceš na to něco? *Zeptá se a kývne k její noze.*

146 Matt Matt | 20. srpna 2012 v 12:55 | Reagovat

Takže..Kde to jen byl?Tady?(Dívá se ne jeden z křížků zarytých do země)Ano..To bude on..(Mluví potichu sám k sobě a smutně se kouká na jeden z křížků zarytých  v zemi.Měl by už ale nejspíš jít zpátky k ostatním..Nestojí o to,aby ho tu někdo pozoroval)Už jsem zpátky..(Oznámí naoko vesele a vydá se doprava)Přinesu nám něco k snědku..Aspoň já bych si něco menšího dal..(Zazubí se a jde pro nějaké maso)Když ho nebudete chtít,ostýchat se nebudu (Zavolá ještě na ně a pak už vejde do malé místnosti,kde je spousta masa.Pak popadne nějaké maso skokanky a zamíří opět zpátky k ostatním)

147 Yasemin Other Van de Notte Yasemin Other Van de Notte | E-mail | Web | 20. srpna 2012 v 21:54 | Reagovat

*Pozorne jej sleduje, ale něco se jí nezdá.* Já hlad nemám. *řekne smutně a odebere se k zdroji vody.*

148 Kate9 Kate9 | 22. srpna 2012 v 13:17 | Reagovat

(* Vděčně se na Chimeu podívá. Vejdou dovnitř díry a vůbec nic nechápe. Sedne si a opře se o zeď *) "No... Asi jo, dost to bolí..." (* Dívá se na svou nohu. Když příjde Arty a položí na zem kus masa, olízne se *) "Já bych si dala..." (* Nahne se a začne si maso vychutnávat *)

149 Yasemin Other Van de Notte Yasemin Other Van de Notte | E-mail | Web | 23. srpna 2012 v 19:27 | Reagovat

*Koukne na nohu své kamarádky a tváří se při tom smutně.* Tak já pro něco skočím. Hádam najdu to co potřebuji. *Usměje se a vydá se k východu.* Hned jsem spět. A dám si bacha. *Řekne a usměje se na Artyho a Lartena*

150 Kate9 Kate9 | 23. srpna 2012 v 19:48 | Reagovat

"Děkuji" (* Usměje se na Chimeu *)

151 Yasemin Other Van de Notte Yasemin Other Van de Notte | 25. srpna 2012 v 18:23 | Reagovat

*Pokyne hlavou a vydá se ven. Když vyjde, ovane jí čerstvý vánek. Přikryje vchod od úkrytu a vydá se k lesu. Běží s větrem o závod a naslouchá tlukotu srdce a tlapotu labek na orosené trávě. Kouká při tom do země a hledá fijalový květ.*

152 Matt Matt | 27. srpna 2012 v 15:50 | Reagovat

Najíst se potřebuješ..(Kývne souhlasně a pousměje se)No já..půjdu se ještě napít..(Řekne a sní kousek masa.Potom se vydá k prameni jezera.Přijde blíž a začne rychle pít vodu.Má pořádnou žízeň.Potom si všimne   další chodby,kterou tu nikdy předtím neviděl..Chvilku zaváhá a pak do ní vleze.Potom jde rovně a nakonec zahne..)

153 Kate9 Kate9 | 28. srpna 2012 v 9:08 | Reagovat

"Uch, nebude vadit, když si tu na chvíli zdřímnu?" (* Zasměje se a zívne *)

154 Kate9 Kate9 | 28. srpna 2012 v 9:20 | Reagovat

MH: Co, já to neodeslala? xD No co, napíšu to znova :DD

THALIA: (* Zívne *) "Nebude vadit, když si tady na chvíli zdřímnu?" (* Usměji se *)

155 Matt Matt | 28. srpna 2012 v 9:34 | Reagovat

MH:na tom komentu předtim bylo něco blbě? xD nenakazila ses od Car? :D "Omlouvám se za tento mylný komentář.." xD

156 Yasemin Other Van de Notte Yasemin Other Van de Notte | E-mail | Web | 28. srpna 2012 v 11:36 | Reagovat

*Zaběhne do lesa a zastane.* Tady jsi potvoro. *Řekne sama pro sebe a utrhne květ s velkými listy a fijalovým okvětím. Otočí se a rozběhne se naspět.*

157 Kate9 Kate9 | 28. srpna 2012 v 19:49 | Reagovat

MH:

[155]: Lol, omlouvám se, já ten komentář tady neměla O.o (Copak to nejde pochopit z toho, co jsem napsala "Co, já to neodeslala? xD" ?) Takže to vypadalo, jako by se to neodeslalo. Ale celý net mi teď blbne, na dA zase když kliknu na nějaký obrázek, tak se mi sotva načte a hned mě to vrátí zpět... Nechápu proč O.o

158 Matt Matt | 29. srpna 2012 v 13:54 | Reagovat

[157]: MH:ahááá já četl:"Co já to odeslala?" xDD

159 Kate9 Kate9 | 29. srpna 2012 v 15:39 | Reagovat

[158]: MH: Aha :DD

160 Matt Matt | 1. září 2012 v 18:35 | Reagovat

Arty:(Uvidí na konci chodby něco jako zářícího šakalovce)Kdo-kdo jsi?(Zeptá se ustrašeně)

Strašlivý:(Usměje se naoko mile.Zrovna předchvilkou přišel na to,jak Artyho ještě předtím,než ho zabije využít)Já?Já jsem tvůj přítel..Říkej mi jak chceš..

Arty:Nevěřím ti!(Špitne potichu a chystá se utéct)

Strašlivý:Neutíkej!Nechci ti ublížit..Kdybych mohl,tak už bych to udělal..(Zazubí se)

Arty:To máš sice pravdu,ale stejně..co tu děláš? Proč jsi sem přišel?(Optá se nedůvěřivě a zastaví se)

Strašlivý:Vím,čím procházíš..Myslíš na matku a trápíš se..Bojíš se,že kvůli tobě tady všichni zahynou..Trpíš obavami-(Ztichne,protože ho Arty přeruší)

Arty:Nech mě být!Co ty o tom víš?(Optá se hněvivě)

Strašlivý:Víc,než si dokážeš představit..Jsem obdařen empatií a zvláštními léčivými schopnostmi..Jsem hmmm..posel z budoucnosti(Řekne to první,co ho v tu chvíli napadne)Pomůžu ti,aby se tvému srdci ulevilo..Musíš však chtít a nesmíš o tom nikomu říct..Je to jen pro tvé dobro!(Opět se naoko usměje)

Arty:To ne..já..No dobře..snad se mi nic nestane..Udělej to..(Svolá nakonec)

Strašlivý:(Použije na Artyho nějaký paprsek,který ho na moment ozáří.Říká si,jak Artyho skvěle obelhal..Sice na něj používá moc,která ho trochu vyléčí od stresu,ale zároveň díky ní Arty zestárne o rok a kdo získá jeho mládí?On!)Hotovo..(Zazubí se)

Arty:Už to je..LEPŠÍ!(Pousměje..Cítí se najednou nějaký silnější a větší,ale to bude jen pocit..)

Strašlivý:No vidíš..Ale za den to pomine..Přijď sem zase zítra,prosím..Budu čekat(Řekne a zmizí)

Arty:(Kývne a vypraví se chodbou zpátky.Rok navíc na něm není skoro vůbec vidět,takže nic nezpozoroval.Přijde k ostatním a dělá,jakoby nic)

161 Kate9 Kate9 | 1. září 2012 v 22:25 | Reagovat

(* Je stočená v klubíčku a spí *)

162 Matt Matt | 1. září 2012 v 22:30 | Reagovat

(Vypadá už mnohem spokojeněji.Potichu našlapuje,aby nevzbudil Thalii a pak si také lehne.Chvilinku přemýšlí a pak taky usne)

163 Matt Matt | 2. září 2012 v 7:46 | Reagovat

(Ráno se vzbudí a vstane.Posnídá trochu masa a pak se vydá ven k jezeru.Sedne si tam a smutně do něj kouká.)

164 Yasemin Other Van de Notte Yasemin Other Van de Notte | E-mail | Web | 2. září 2012 v 21:03 | Reagovat

*Večer se vrátí a přiloží bylinku opartrne na zraněnou nohu kamarádky. Nevzbudí ji a lehne si do kouta. Cítí se zvláštně, jakoby néco nebylo v pořádku, ale svede to na novou skrýš.
Ráno se probudí ale nikde nevidí Artyho. Vstane a vůbec nemá hlad, je to podivné. Vydá se k jezírku.* Co tady děláš? Jsi v pořádku? *Zeptá se a přisedne si.*

165 Matt Matt | 3. září 2012 v 18:01 | Reagovat

(Vyděšeně sebou škubne,když uslyší hlas  Chimey.Trochu ho totiž vylekala.)Ne,vše je v pořádku..Jen tu tak dumám..(Řekne trochu nejistě a zahledí se na hladinu vody)

166 Yasemin Other Van de Notte Yasemin Other Van de Notte | E-mail | Web | 4. září 2012 v 15:33 | Reagovat

*Hledí tím směrem jako on. Skoumá poklidnou hladinu a přemýšlí.* Nevěřím ti. Si jiní jako když jsme byli v Lartenově noře. Si smutný. *řekne a položí si tlamu na packy. Zavťe oči a pomaly dýchá.*

167 Kate9 Kate9 | 5. září 2012 v 15:11 | Reagovat

(* Probudím se a zívnu. Uvidím Lartena, který pořád spí vedle mě a všimnu si zvláštní fialové rostliny na mé noze. Očmuchám ji *) "Noha už ani tak strašně nebolí... Že by to bylo tou zvláštní rostlinou?... A kde je Chimea s Artenem?" (* Podívám se směrem ke vchodu. Chvíli váhám, ale nakonec se opatrně zvednu a kulhavým krokem se vydám ven. Uvidím Chimeu a Lartena u jezera Haettar. Sednu si a nadechnu se čerstvého vzduchu *)

168 Yasemin Other Van de Notte Yasemin Other Van de Notte | E-mail | Web | 5. září 2012 v 16:34 | Reagovat

Dobré ráničko, koukám, že ses dobře vyspala. *řekne, když uvidí Thaliu.* Co noha? *Zeptá se a usměje se. Pohled upře do nebe a dýchá čerstvý vzduch.*

169 Kate9 Kate9 | 5. září 2012 v 20:17 | Reagovat

(* Podívá se na Chimeu *) "Dobré ráno! Ano, vyspala jsem se velice dobře" (* Usměji se *) "Noha?... No, už to tak strašně nebolí..." (* Podívá se na svou nohu *)

170 Yasemin Other Van de Notte Yasemin Other Van de Notte | E-mail | Web | 6. září 2012 v 15:37 | Reagovat

To je dobře. *Řekne tiše a zvedne se. Pocítí zvláštná nutkání se proběhnout a tak se beze slov rozběhne pryč. Je to nejrychlejší běžkyně v celém okolí a tak s větrem o závod běží k lesu.*

171 Kate9 Kate9 | 21. září 2012 v 20:38 | Reagovat

(* Nechápavě hledí na Chimeu, která se náhle zvedla a běžela k lesu. Pak jsem si všimla Artyho a přišla jsem k němu *) "Děje se něco?..."

172 Yasemin Other Van de Notte Yasemin Other Van de Notte | E-mail | Web | 23. září 2012 v 13:14 | Reagovat

*Zastaví se někde uprostřed lesa a začne se třást. V poslední době je jí špatně. Svalí se ke stromu a přemýšlí, co se děje s Artym. Nedospěje k žádnému uklidňujícímu řešení a tak se pomalým krokem zažne vracet spět. Tuhle část lesa nezná dobře a tak čichá, kudy přiběhla*

173 Kate9 Kate9 | 23. září 2012 v 22:01 | Reagovat

MH: No tak lidi, copak sem nikdo jiný než já a Yasemin nechodí? ._.

174 Kate9 Kate9 | 10. října 2012 v 15:24 | Reagovat

MH: Vypadá to že ne :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama