Textovka Frystland - Záznam hry (6.)

17. srpna 2016 v 19:20 | Matt |  Textovky


Šestý poupravený záznam ze hry je na světě, takže indžój, pokud si ho budete číst. ^^ Je sice o dost kratší než předchozí části, ale do pátého záznamu už se ty příspěvky jaksi nevešly. 0:)
Btw, vlastně jsem ještě nikam nedal logo.♥
(Za který jako obvykle mockrát děkuju Eli. c:)


(454) Matt
OSUD: Furia stála uprostřed té vřavy nedaleko Dereka, který patřil do stejné smečky jako ona. Zrovna se rozmacoval tlapou dozadu, aby zasáhl tlapou soupeře, jenž se zneviditelnil.
(455) Yasemin
Derihae: Strach o Lumi v nej prebudí posledné zvyšky síl. Je najbližšie a tak sa vyškriabe na nohy. Využije moment prekvapenia a hlavou to napakuje Fryxëmu priamo do boku. Povalí ho na zem.
(456) Yorri
Furia: Podívala se na mláďata, a když viděla, že jsou v ohrožení, zneviditelnila se a rozeběhla se k nim.
(457) Sandstar
Veri popadla Lumi za krk a zuřivě ji odhodila.
(458) Haňule
Nik: "M-hm," zavrčí tiše a zaujatě si prohlíží Pampelin amulet. Najednou prudce zhasne stěnu z ohně a znovu prudce skočí po lišce.
(459) Matt
Fryxë: Když do něj Derihae vrazí, ztratí rovnováhu a spadne již poněkolikáté za dnešek na zem. Zpočátku působí trochu dezorientovaně, ale když vedle sebe spatří Derihae, začnou mu z tlamy v chuchvalcích odkapávat sliny. "Heleme se, oběd přišel k nám. To bude proteinů," ušklíbne se.
(460) Yorri
Furia: Skočila po Vertě, která to nejspíše nečekala, a zuřivě se jí pokusila rozdrásat krk.
(461) Eliška
Pampel však stihla zareagovat. Amulet se rozsvítil ještě víc. Nik už nedopadl na ni, ale narazil do kupole, která se vytvořila kolem Lumi, Deri a jí samotné.
(462) Sandstar
Veri se pokusí od sebe odrazit Furii. Její útok nečekala. Varis se stále drží jako klíště svého protivníka.
(463) Matt
Dunya: Úspěšně se vyhne ohnivé kouli, a když ji Verta předběhne a vidí, že na pomoc Lumi se již vydala Furia, trochu zvolní tempo, aby se mohla alespoň trochu vzpamatovat z nastálého zmatku a objektivně zhodnotit momentální situaci.
(464) Haňule
Nik: Narazí do kopule. Překvapeně spadne na zem a vzhlédne. Otráveně zavrčí. "Ne... Oni by to nedovolili," zamumlá si spíš pro sebe. Odstoupí o dva kroky, bez jediného mrknutí přejede celou kopuli pohledem. Poté vytvoří oheň, který ji obklopí ze všech stran.
(465) Yorri
Furia: Neustále se snaží Vertě rozdrásat krk a Verta vidí jen její krvelačný úsměv.
(466) Matt
Derek: Z posledních sil vytvoří ohnivou kouli obřích rozměrů a pošle ji tam, kde by měl být jeho protivník. Z boku mu teče potok krve a on sotva stojí.
(467) Eliška
Pampel k sobě v kupoli přitiskne obě dvě dospívající lišky, snaží se popadnout dech. Asi sama nevěděla, že to dokáže. Amulet jí na krku stále zářil bílým světlem.
(468) Sandstar
Varis vřískne a uteče od Dereka. Veri konecne od sebe odráží Furiu a sešle ba ni několik ohnivých koulí.
(469) Yorri
Furia: Zneviditelní se a mrštně se vyhýbá ohnivým koulím, ale jedna ji nakonec zasáhne a shodí na zem, kde však stále zůstává ve své neviditelné podobě a snaží se zvednout, aby se mohla znovu dostat k Vertě. Útok na mláďata jí jen tak neodpustí. I kdyby se jí dnes nepovedlo ji zneškodnit, pokusí se o to jindy.
(470) Matt
OSUD: Obě smečky dál pokračovaly v lítém boji, který jako by nebral konce. V okolí kamenného mostu přes Středovou propast a starobylého kruhu s ornamenty už leželo několik mrtvých z obou delegací. Další lišky byly již těžce zraněné a nebyly schopny dál bojovat. Nedokázaly se znovu postavit na vlastní nohy, a tak se odevzdaně poddávaly utrpení a čekaly na téměř jistou smrt. Odevšad se ozývaly bolestné steny a stále zdaleka nebylo rozhodnuto, která ze smeček získala převahu, když v tom se země zničehonic zatřásla tak silně, že se výklenky nad propastí na některých místech odlomily a zmizely v jejích útrobách. Spousta lišek se za této situace nedokázala udržet na nohou a svalila se na zem. "Zmizte odtud, pokud nechcete pocítit můj hněv," rozezněl se všem přítomným v hlavách výstražně znějící hlas, jehož vlastník se skrýval neznámo kde a disponoval nadpřirozenými silami, o kterých se nikomu ani nesnilo. Lišky přestaly bojovat, chvilku se zmateně rozhlížely okolo sebe a pár dobrotivých duší pomohlo raněným na nohy. Vzápětí už všichni v menších skupinách prchali pryč. Nečekali na ničí příkazy. Stačil jim ten, jenž ještě pár minut poté odezníval v jejich myslích. Pud sebezáchovy byl přeci jen silnější než touha po krveprolití v srdcích některých z nich.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ZdenekN ZdenekN | E-mail | 17. ledna 2017 v 16:15 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na mattuvskrytyblog.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama